Logo Beleef Princenhage

Kerstsfeer in Princenhage 2023

De maand december is aangebroken. De maand van de vele feestelijkheden in ons dorp, zoals bijvoorbeeld

  • Princenhage Fonkelt met de Curlingwedstrijden
  • Opening nieuwe Kerststal
  • KerstCreatieRoute,
  • Kerstconcert Harmonie Cecilia
  • en ter afsluiting Princenhage Ontmoet.

Donderdag is ons dorp Princenhage nog pittoresker gemaakt, dan dat we het altijd al ervaren. De prachtige kerstboom verlicht het hart van Princenhage ondertussen. De lantaarnpalen, verkeerspalen en regenpijpen zijn versierd met kerstbomen en natuurlijk de sfeervolle verlichting aan de panden van de winkeliers/ondernemers. Kerst fleurt het centrum van Princenhage weer op in deze donkere tijd.

Een prachtige samenwerking van Dorpsraad Princenhage, Koninklijke Harmonie Cecilia Princenhage, Ondernemersvereniging Princenhage, Stichting evenementen princenhage en Stichting Kerststal Princenhage.