Nieuws uit Princenhage

Kerstsfeer in Princenhage

De maand december is aangebroken. De maand van de vele feestelijkheden in ons Dorp, zoals bijvoorbeeld Princenhage Fonkelt met de Curlingwedstrijden, opening nieuwe Kerststal, de KerstCreatieRoute, Kerstconcert Harmonie Cecilia en ter afsluiting Princenhage Ontmoet. Bekijk de Dorpskalender voor de exacte data: Dorpskalender – Beleef Princenhage.

Donderdag is ons Dorp nog pittoresker gemaakt, dan dat we het altijd al ervaren. De prachtige Kerstboom verlicht het hart van Princenhage ondertussen. De lantaarnpalen, verkeerspalen en regenpijpen zijn versierd met Kerstbomen en natuurlijk de sfeervolle verlichting aan de panden van de winkeliers/ondernemers. Kerst fleurt het centrum van Princenhage weer op in deze donkere tijd. Een prachtige samenwerking van SEP, de Dorpsraad en de OVP.

Laatste Nieuws